Pozyskiwanie pracowników fizycznych

Pozyskiwanie pracowników
fizycznych

Polscy przedsiębiorcy szukają przede wszystkim wykwalifikowanych pracowników fizycznych. Nie oznacza to jednak, że nie ma na naszym rynku zapotrzebowania na specjalistów wyższego szczebla. Chcąc zadowolić wszystkich naszych Klientów, rekrutujemy pracowników z wielu branż, próbując tym samym pomóc różnym przedsiębiorcom w uzupełnieniu niedoborów kadrowych.

Sprawdź nas

Pracownicy fizyczni z Ukrainy, Mołdawii, Białorusi, Azji – znajdziemy ich dla Ciebie

Za naszym pośrednictwem znaleźć można pracowników wyspecjalizowanych w branży logistycznej, magazynowej, produkcyjnej, a także pracowników budowlanych. Rekrutujemy przede wszystkim pracowników z Ukrainy, Mołdawii, Białorusi, Azji dokładając wszelkich starań, aby spełniali oni wszystkie oczekiwania naszych klientów i jak najlepiej pasowali do stanowiska.

Setki zadowolonych klientów…

Zapotrzebowanie na nowe nieruchomości jest spore, a firmy zatrudniające pracowników fizycznych nie narzekają na brak zleceń. Jednak, bardzo często problemem staje się brak pracowników. Decydując się na naszą pomoc, właściciele firm nie będą musieli martwić się o dotrzymanie terminów – ich zlecenia z pewnością zostaną oddane na czas!

Pracownicy fizyczni ze Wschodu charakteryzują się skrupulatnością oraz dużym zapałem do pracy. Rekrutowani przez nas pracownicy niejednokrotnie mają bardzo duże doświadczenie i znają specyfikę pracy magazynowej. Oferowany przez nas leasing pracowników, pozwala na wypełnienie luk kadrowych, rozsądne zarządzanie kapitałem ludzkim oraz znaczne obniżenie kosztów prowadzenia działalności gospodarczej.

zatrudnienie pracownika ze Wschodu

Pracownicy sezonowi z Ukrainy, Mołdawii, Białorusi, Azji – nie musisz szukać ich sam!

Usługi sezonowe są bardzo popularne w wielu branżach. Niestety, znalezienie pracowników tylko na kilka miesięcy w roku nie jest łatwe. Nasza Agencja Pracy Tymczasowej Pracowici w bardzo krótkim czasie znajdzie odpowiednich chętnych, którzy wypełnią braki kadrowe.

Pracownicy sezonowi ze Wschodu mogą być rozwiązaniem Twoich problemów? W takim razie skontaktuj się z nami! Współpraca z naszą agencją daje gwarancję:

  • optymalizacji kosztów,

  • oszczędności czasu,

  • personalizacji usługi,

  • bezpieczeństwa.

Najlepsi pracownicy na czas

Wiemy, jak ważne jest zaufanie, stabilność i rzetelność i właśnie to zapewniamy!

Nasza firma stosuje skuteczne oraz zoptymalizowane rozwiązania kadrowe, a także rozwiązania podatkowe. To z kolei prowadzi do znacznego obniżenia kosztów klientów, którzy decydują się na nasze usługi. Optymalizacja kosztów to jeden z głównych powodów, dla których tak wiele już firm podjęło z nami współpracę.

Wśród naszych klientów znajdują się takie firmy jak LPP,No Limit, Budimex, Skanska, Jelcz i wiele innych. Wiemy, jak ważne jest zaufanie, stabilność oraz rzetelność. Z sukcesami zapewniamy to wszystko naszym Klientom

Mamy nadzieję, że również Ty zdecydujesz
się na kontakt z nami. Serdecznie zapraszamy!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o zapotrzebowaniu na pracowników ze Wschodu, zapraszamy
do zapoznania się z naszym artykułem: Pracownicy z Ukrainy , który znajdziesz w zakładce AKTUALNOŚCI.

Napisz do nas

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania