Praca dla ciebie

Pomagamy w znalezieniu pracy
– rekrutacja pracowników z Ukrainy, Mołdawii, Białorusi, Azji

Szukanie pracy nigdy nie jest łatwym zajęciem. Obcokrajowcy chcący znaleźć zatrudnienie w polskiej firmie, muszą sprostać wielu wyzwaniom. Zwłaszcza konieczne do wypełnienia formalności przysparzają wielu kłopotów. Nasza Agencja Pracy Tymczasowej Pracowici, wychodzi naprzeciw wszystkim szukającym pracy na terytorium Polski, a także poza granicami naszego kraju. Pomagamy w dopełnieniu wszelkich formalności, zapewniamy transport, zakwaterowanie oraz legalność zatrudniania.

Sprawdź współpracę z Nami

Jak przebiega proces rekrutacji?

Po zgłoszeniu się kandydata do pracy, zapoznajemy się z jego doświadczeniem oraz umiejętnościami. Następnie, znajdujemy dla niego odpowiednie stanowisko w Polsce, zajmując się wszystkimi formalnościami. Organizujemy bezpieczny przejazd do Polski i pomagamy w zakwaterowaniu – wiemy, że pierwsze tygodnie w obcym kraju mogą być trudne, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby pracownik ze Wschodu mógł czuć się bezpiecznie.

Oferujemy:

 • Przejrzyste zasady współpracy

  Pracownik wie, na jakim stanowisku będzie pracował, zna wszystkie zasady współpracy.

 • Bezpieczeństwo na każdym etapie współpracy

  Rozumiemy, że pracownik może czuć się nieco zagubiony w obcym kraju, dlatego właśnie doradzamy i wspieramy zarówno podczas rekrutacji jak i w trakcie zatrudnienia.

 • Oszczędność czasu

  Dbamy o to, aby rekrutacja pracowników z Ukrainy przebiegała sprawnie. Wiemy, jak bardzo każdemu z pracowników zależy na szybkim znalezieniu pracy

 • Elastyczność

  Nasza Agencja Pracy Tymczasowej może znaleźć pracę krótkoterminowa i długoterminową, pracę w różnych systemach i dla pracowników wielu branż. Jesteśmy przekonani, że potrafimy znaleźć zatrudnienie każdej osobie, która się do nas zgłosi!

 • Rzetelność naszych działań

  posiadamy bardzo duże doświadczenie w zatrudnianiu transgranicznym. Działamy zgodnie z prawem, a wiedza naszych ekspertów pozwala nam pozwala nam wykonywać naszą pracę sumiennie i solidnie.

 • Skuteczność działania

  Nasze usługi są szybkie i skuteczne: dopasowujemy najlepszych pracowników na oferowane stanowisko, pomagając przedsiębiorcom w wypełnianiu luk kadrowych. Wynajem pracowników na terenie całej Polski za pośrednictwem naszej agencji zawsze kończy się sukcesem!

Praca dla ciebie

Czego oczekujemy

Chcesz znaleźć pracę w Polsce? Prześlij nam swoje zgłoszenie. Od kandydatów oczekujemy przede wszystkim motywacji i chęci do pracy, a także pozytywnego nastawienia.

Biorąc pod uwagę, że chcemy być uczciwi wobec wszystkich naszych Klientów, oczekujemy również szczerości ze strony kandydatów, względem ich umiejętności oraz doświadczenia.

Pracownicy ze Wschodu mogą liczyć
na nasze wsparcie i profesjonalizm

Nasze usługi wykonujemy profesjonalnie, gwarantując bezpieczeństwo oraz zapewniając o naszej odpowiedzialności. To na naszej firmie ciąży ryzyko zatrudniania jak i wszelkie kontrole urzędowe. Zarówno pracodawcy, jak i pracownik ze Wschodu, który szuka pracy, mogą być absolutnie pewni, że nasze działania są zgodne z obowiązującym prawem, etyczne i rzetelne. Pozyskujemy pracowników różnych branż, dopasowując ich kwalifikacje i umiejętności do oferowanych stanowisk. Rekrutacja pracowników ze Wschodu  za pośrednictwem naszej firmy zawsze przebiega pomyślnie dla obu stron.

Jeżeli chciałbyś rozpocząć współpracę z naszą Agencją Pracy Tymczasowej serdecznie zapraszamy do kontaktu!
Na pewno znajdziemy dla Ciebie zatrudnienie w Polsce!

Napisz do nas

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania